Vartotojų atmintinė

Svetainės tekstas: Didelis Spausdinti

 

Dėl karšto vandens suvartojamo kiekio deklaravimo

Priminame, kad šilumos bei karšto vandens kainos gali keistis kiekvieną mėnesį, priklausomai nuo kuro (dujų) kainos. Todėl norime atkreipti vartotojų dėmesį, kad deklaruojant karšto vandens rodmenis būtų tikslinga deklaruoti einamojo mėnesio PLANUOJAMAS karšto vandens kiekio sąnaudas.

PAVYZDŽIUI.  Jūs įprastai deklaruojate karšto vandens suvartotą kiekį einamojo mėnesio 20 dieną, apmokant sąskaitą už įmonės suteiktas paslaugas VĮ „Visagino energija" kasose.

Jūs nurodote faktinį vandens suvartojimą  - 3 m³, bet vidutiniškai per mėnesį Jūsų šeima suvartoja 4 m³ karšto vandens (likęs vienas neuždeklaruotas karšto vandens kubas bus suvartotas iki paskutinės ataskaitinio mėnesio dienos).

Šį vieną neuždeklaruotą kubą vandens Jūs įtrauksite į sekančio mėnesio suvartojimą, kai kitą kartą deklaruosite karšto vandens rodmenis.

Jeigu  karšto vandens kaina pasikeis,  už laiku neuždeklaruotą vandens kubą Jums teks sumokėti pagal naują kainą.  

Reguliariai ir teisingai deklaruodami suvartotą karšto vandens kiekį, ne tik išvengsite panašių problemų bet ir mokestis už Jūsų name suvartotą šilumos energiją cirkuliacijai (gyvatukui) bus apskaičiuojama tiksliau.

Primename, kad deklaruoti rodmenis vartotojai gali mokėjimo pranešime, per elektroninį banką arba per VĮ „Visagino energija" svetainę bei pateikiant rodmenis tiesiogiai į VĮ „Visagino energija" komercijos tarnybą.