Skelbiamas foto darbų konkursas

Svetainės tekstas: Didelis SpausdintiVĮ „Visagino energija" bei Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius skelbia moksleivių foto darbų konkursą - „Vanduo ir jo naudojimas". 

Konkurso tikslas - ugdyti mokinių aplinkosaugines nuostatas ir vertybes, atkreipiant jų dėmesį į vandenį, kaip vieną svarbiausių gamtos duotybių žmogui. 

Konkurso uždaviniai - sukurti foto darbą, kuris kūrybiškai atspindėtų konkurso temą.

Darbuose atvaizduoti aplinkosaugines problemas, susijusias su vis didėjančiu vandens poreikiu augant populiacijai, vykstant urbanizacijai, jo naudojimu namų ūkyje ar gamybinėms reikmėms, akcentuoti taupų vandens naudojimą ir racionalų tvarkymą.

Visagine vyks pirmas konkurso etapas, pirmųjų vietų laimėtojų darbai bus išsiųsti į šalies konkursą, kurį organizuoja Lietuvos vandens tiekėjų asociacija kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriumi.

Konkurse dalyvauja dvi moksleivių amžiaus grupės:

I grupė - moksleiviai iki 12 metų;

II grupė - moksleiviai nuo 13 iki 18 metų.

Konkurso sąlygos:

 - autorius pateikia 1-3 nuotraukas, atitinkančias konkurso temą bei jų įrašus kompiuterinėse laikmenose JPG (JPEG) formate (neturint galimybės pateikti nuotraukų įrašų kompiuterinėse laikmenose, jų skaitmeninę kopiją galima atsiųsti el. paštu info@visaginoenergija.lt);

- nuotraukos mažoji kraštinė turi būti ne mažesnė kaip 15 cm;

- nuotraukos gali būti spalvotos arba nespalvotos;

- prie kiekvieno darbo turi būti pateikti šie duomenys: nuotraukos autoriaus vardas, pavardė, amžius, mokyklos pavadinimas, klasė, el. pašto adresas, telefono numeris ir trumpas nuotraukos aprašymas.

Nuotraukas reikia atsiųsti iki kovo 26 dienos (pagal pašto antspaudą) adresu 31002 Visaginas,   Taikos pr. 26a, a.d. N3 arba pateikti į Komercijos tarnybą, 101 kabinetą (Taikos pr. 15).

Vokas pažymimas užrašu - „Konkursui"

• Foto darbams įvertinti bus sudaroma komisija iš 5 narių: 2 atstovai iš savivaldybės Švietimo,  kultūros ir sporto skyriaus, 2 atstovai iš VĮ „Visagino energija" ir profesionalus fotografas.     

 • Organizatoriai pasilieka teisę publikuoti pateiktas nuotraukas įvairių renginių metu. Nuotraukos autoriams negrąžinamos. 

Visos nuotraukos bus eksponuojamos parodoje, kuri vyks 2014 m. balandžio 2 d. Visagino viešosios bibliotekos meno skaitykloje-galerijoje. Geriausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti prizais parodos atidarymo metu.

Informacija apie konkurso rezultatus ir laimėtojų pavardes bei konkursiniai darbai bus patalpinti įmonės bei Visagino savivaldybės svetainėse.  
Dėl išsamesnės informacijos kreiptis el. paštu
info@visaginoenergija.lt , telefonu (8 386) 25920, mob. telefonu: (8 656) 09767.