Pasibaigė moksleivių kūrybinis konkursas

Svetainės tekstas: Didelis SpausdintiBalandžio 2 d. 16 val. Visagino viešosios bibliotekos skaitykloje-galerijoje vyko moksleivių foto darbų konkurso „Vanduo ir jo naudojimas-2014" nugalėtojų apdovanojimo renginys.
Konkurso organizatoriai -VĮ „Visagino energija" bei Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius - pasiūlė jauniesiems menininkams
sukurti foto darbą, kuris kūrybiškai atspindėtų konkurso temą.

Konkurse dalyvavo dvi moksleivių amžiaus grupės:
I grupė - moksleiviai iki 12 metų;
II grupė - moksleiviai nuo 13 iki 18 metų.

Foto darbams įvertinti buvo sudaryta komisija iš 5 narių: 2 atstovai iš savivaldybės Švietimo,  kultūros ir sporto skyriaus, 2 atstovai iš VĮ „Visagino energija" ir profesionalus fotografas.  Geriausių nuotraukų autoriai buvo apdovanoti prizais parodos atidarymo metu.

I amžiaus grupėje I vietą laimėjo Martin Migal.

II amžiaus grupėje I vietą iškovojo Daniil Mackevič. 

Visagine vyko pirmas konkurso etapas, pirmųjų vietų laimėtojų darbai išsiųsti į šalies konkursą, kurį organizuoja Lietuvos vandens tiekėjų asociacija kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriumi.
 
Visos nuotraukos - ir laimėtojų, ir dalyvių - yra eksponuojamos parodoje iki 2014 m. balandžio 14 d. Visagino viešosios bibliotekos meno skaitykloje-galerijoje.
Kviečiame apsilankyti!