Naujienos

Informacija dėl sąskaitų apmokėjimo

2022 07 15

Brangūs klientai,

Nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. atnaujinama UAB „Visagino energija“ elektroninė įmokų apskaitos sistema. Prašome Jūsų, atliekant mokėjimo pavedimus ir deklaruojant skaitiklių rodmenis naudoti tik interneto bankų (AB SEB bankas, Swedbank AB, Luminor Bank AB ir Šiaulių bankas) įmokų šablonus.

Atsiskaitant už UAB „Visagino energija“ paslaugas BŪTINA:

1. Tiksliai nurodyti Mokėtojo kodą (7 skaičiai nurodyti Jūsų sąskaitoje) ir būto, už kurį mokamą įmoką, adresą;

2. Deklaruojant šalto ir karšto vandens skaitiklių rodmenis BŪTINA tiksliai surašyti duomenis į banko šablono langelius (žr. lentelę):

Šaltas vanduo (1)

Virtuvės skaitiklis

Šaltas vanduo (2)

Vonios skaitiklis

Šaltas vanduo (3)

Papildomas skaitiklis (jeigu toks įrengtas)

Karštas vanduo (1)

Virtuvės skaitiklis

Karštas vanduo (2)

Vonios skaitiklis

Karštas vanduo (3)

Papildomas skaitiklis (jeigu toks įrengtas)

* Skaitiklių rodmenis reikia rašyti be kablelių ir taškelių.

Nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. neteisingai nurodytas Mokėtojo kodas ir skaitiklių rodmenys nebus automatiškai užskaitomi į Jūsų sąskaita. Įmoka už suvartotą šaltą ir karštą vandenį bus apskaitoma tik tą mėnesį, ir pagal to mėnesio tarifus, kai duomenys bus surašyti teisingai. Atsižvelgiant į drastiškai kylančias energijos išteklių kainas, kurios turi didelę įtaką paslaugų tarifui, teisingas ir savalaikis duomenų deklaravimas yra ekonomiškai naudingas mūsų klientams.

UAB „Visagino energija“ Klientų aptarnavimo skyriaus specialistai visada ateis Jums į pagalbą tel. 8 (386) 73219; +370 688 07838.