Naujienos

Visagino mieste įrengti 4 geriamojo vandens gėrimo fontanėliai

2023 08 02

UAB „Visagino energija“, prisidėdama prie tvarumo iniciatyvos mažinant neigiamą poveikį aplinkai, Visagino mieste įrengė 4 geriamojo vandens fontanėlius. Taip siekiama skatinti gyventojus vartoti vandenį ne iš plastikinių vienkartinių butelių ir prisidėti prie anglies dioksido mažinimo.

Pastebima, kad žmonės šiltuoju metų laiku vandens išgeria nepakankamai, o dažnas dar neturi įpročio nešiotis jo su savimi. Tokiose situacijose puiki išeitis – viešose vietose įrengiami geriamojo vandens fontanėliai, kur galima numalšinti troškulį ne tik vietoje, bet ir pripildyti savo gertuvę.

Pasak sveikatos specialistų, norint gauti daugiau reikalingų mineralinių medžiagų labiau rekomenduojama gerti geriamąjį vandenį, kuris nėra virintas ar minkštintas.

Vanduo – ne tik atgaivina karštą dieną, bet ir papildo organizmą būtinomis mineralinėmis medžiagomis. Geriamajame vandenyje galima rasti žmogui būtinų mineralinių elementų, reikalingų gyvybiniams procesams palaikyti.

Nors gali atrodyti, kad natūraliame mineraliniame vandenyje, kurį perkame parduotuvėse,  mineralinių medžiagų yra daugiau nei vandenyje iš čiaupo, tačiau kaip rodo tyrimų rezultatai UAB „Visagino energija“ tiekiamas geriamas vanduo savo kokybe nenusileidžia įprastam mineraliniam vandeniui. 

Geriamojo vandens fontanėliai bus naudojami tik šiltuoju metu laiku. Jie ne tik funkcionalūs ir šiuolaikiški, bet ir estetiški, atitinkantys miesto architektūrą. Kiekviename jų yra po tris kranelius, skirtus atsigerti ne tik gyventojams, bet ir suteikiančius galimybę numalšinti troškulį jų keturkojams augintiniams bei prisipilti vandens į atsineštas daugkartines gertuves.

Visaginiečius ir miesto svečius kviečiame atsigaivinti šiais adresais:

  • Taikos pr. 10 (prie parduotuvės „Pas Joną“)
  • Taikos pr. 68 (prie parduotuvės „Viskas automobiliui“)
  • Sedulinos al. (prie parduotuvės „Bikuva“ ir PC „Domino“)
  • Vladimiro Ščiurovo skvere (prie vaikų žaidimo aikštelės)